HAKKIMIZDA

Seçimlerinizi yapmadan önce bizi tanıyın.

Ayşegül Özdemir

AYŞEGÜL ÖZDEMİR KİMDİR?

2004 yılında hayata geçirdiği güzellik merkezi ile kariyerine başlayan Ayşegül Özdemir Türkiye’de güzellik sektörü alanında hizmetlerin daha profesyonel, kaliteli ve doğru yapılması için 14 yıllık çalışma hayatında birçok eğitim ve sertifika almıştır.

 

Gazi Üniversitesi Güzellik ve Cilt Bakım mezunu, uzman eğitmen olan Ayşegül Özdemir, yurtdışında ve yurtiçinde aldığı eğitimler ile güzellik sektörüne ait tüm gelişmeleri yakından takip etmektedir. Doğru bilgi ve müşteri memnuniyeti konusunda en iyiyi yakalama arzusu olan Ayşegül Özdemir, sürekli devam eden bir öğrenme ve gelişme çabasında çalışmalarına devam etmektedir.

 

12 kişilik uzman ekibi ile Ankara’da, Balgat ve Kızılay şubelerinde müşterilerine hizmet veren Ayşegül Özdemir, ilerleyen dönemler yurtiçi ve yurtdışında şube sayısını arttırarak büyümeyi hedeflemektedir.

 

Değerlerimiz;

 

Herbir danışanımız bizler için ayrıcaklı ve özeldir.

 

Marka olarak öncelliğimiz insan sağlığıdır. Teşhis, tedavi ve uygulama hakkında doğru bilgilendirme yapmak ve gerçekci çözümler sunmak Ayşegül Özdemir markasının temelini oluşturur.

 

Güzellik sektöründeki teknolojileri yakından takip eder, en yeni teknolojileri danışanlarımıza sunmaya özen gösteririz.

 

Merkezimizde geçirdiği süreyi danışanlarımız için nasıl olumlu ve unutulmaz bir deneyime dönüştürebileceğimiz konusunda markamızı sürekli geliştirmeye çalışırız.

 

Sadece uygulama öncesi ve sırasında değil, sonrasında da danışanımıza destek vermeye devam ederiz.

 

Kişiye özel, tek kullanımlık mazlemeler kullanırız. Hijyen konusunda taviz vermeyiz.

Çalışanlarımız ile birlikte eğitime ve sürekliliğine önem veriririz. Dönemsel eğitimlerle sürekli öğrenmeye ve gelişmeye devam ederiz.

tuğba özdemir

Arzu özden

melİke ünver

merve yıldız

dİlan gök

İrem santırcıoğlu

gülfer mercan